فعالیتهای آتین

شرکت آتین ابر آریا (سهامی خاص) در سال 1391 فعالیتهای صنعتی خود را در قالب یک تیم تحقیقاتی آغاز و با تلاش شبانه روزی دانشمندان جوان و ایرانی خود موفق به اختراع یک نوع بیوفوم 100 آنتی باکتریال با خواص الاستیسیته و هیدروفوب بالا گردید. این اختراع پس از طی مراحل قانونی خود، در اداره ی ثبت اختراعات کشور جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسید.

این شرکت با ایجاد یک مجموعه ی وسیع صنعتی در وسعت 16 هزار متر مربع تلاش نموده است با سرلوحه قرار دادن مسئولیت اجتماعی خود، با رویکرد کیفیت محوری و با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه، با تکیه بر ویژگی آنتی باکتریالی و گیاهی فومها؛ مزیتی رقابتی خلق کند و محصولات منحصر به فردی نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار، از قبیل تشکهای بیمارستانی، کفی و پشتی ویلچر، بالشت طبی خاص و ... تولید نموده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهره مندی از منابع انسانی توانمند، تجهیزات پیشرفته و همچنین آزمایشگاه و واحد تحقیق و توسعه قدرتمند، با تمرکز بر نوآوری با هدف پایدارسازی مزیت های انحصاری خود، تولیدات دیگری را در دستور کار خود قرار دهد.

مجموعه حاضر با بهره گیری از بروزترین تاسیسات صنعتی در راستای پاسخگویی به نیاز همه ی مشتریان و کاربری های متعدد اعم از بیمارستانی (بارویکرد کاهش و بهبود زخم بستر با ایمن سازی و میکروب زدایی محیطهای بستری و به حداقل رساندن مصرف آنتی بیوتیک ها)، هتلینگ، بیوفوم مبلمان خانگی و همچنین کالای خواب آنتی باکتریال، قدم برداشته و امید است با عنایت الهی، همت نیروی مجرب، حمایت جامعه متخصصین و هموطنان عزیز از این تولید ملی، این مجموعه قدمهای موثرتری را در پیشبرد رسالت خود که دستیابی به اعتبار داخلی و جهانی است را برداشته و در راه تولید و عرضه محصولی ملی گام بردارد.

background

چگونگی خواص پیشگیرانه ی تشک آتین

شرکت آتین ابر آریا، با تمرکز بر روی دو عامل ایجاد زخم بستر، اقدام به تولید تشک های 100 انتی باکتریال و تمام ارتوپدیک کاملا گیاهی کرده است.

این شرکت، توانسته است با استفاده از فناوری خاص، فشار وارد بر بدن بیمار در نواحی پر خطر را برداشته و از ایجاد التهاب در این نواحی جلوگیری کند.

بیوفوم به کار رفته در این تشک که از ترکیبات گیاهی 100% آنتی باکتریال و دارای خاصیت گندزدایی و ضد میکروبی و ضد قارچی است، مانع رشد هرگونه باکتری از جمله باکتری زخم بستر می شود.

فناوری دیگری به کار رفته در این تشک ها سیستم گردش هوایی است که در 3 ناحیه آسیب پذیر بدن در ردیف های ده تایی ایجاد شده و با وجود پوشش به کار رفته در محصولات که از نوع منسوجات تنفس پذیر می باشد، باعث ایجاد جریان هوا و اکسیژن رسانی مناسب به سطح پوست می شود.

در نتیجه همه خواص ذکر شده، این تشک باعث می شود بستری راحت، سلامت و عاری از هر گونه فشار و آلودگی برای فرد بیمار یا سالخورده که قادر به تحرک طبیعی نیست فراهم شود که این امر مانع بروز زخم بستر می گردد.

تشک بیوفوم آنتی باکتریال
background

جعفر خادمی

رئیس هیات مدیره

مجتبی نورعلی شاهی

مدیر عامل

مریم شیخ بهایی

مدیر کل سرمایه و برنامه ریزی

امیرحسین خادمی

مدیر کل دفتر مرکزی

مدیران مجموعه آتین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به آتین ابر آریا می باشد.