آتین ابر

شرکت آتین ابر آریا(سهامی خاص) در سال 1391 فعالیتهای صنعتی خود را در قالب یک تیم تحقیقاتی آغاز و با تلاش شبانه روزی دانشمندان جوان و ایرانی خود موفق به اختراع یک نوع بیوفوم 100% آنتی باکتريال با خواص الاستیسیته و هیدروفوب بالا گردید. این اختراع پس از طی مراحل قانونی خود، در اداره ی ثبت اختراعات کشور جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسید.

این شرکت با ایجاد یک مجموعه وسیع صنعتی در وسعت 16 هزار مترمربع تلاش نموده است با سرلوحه قرار دادن مسئولیت اجتماعی خود، با رویکرد کیفیت محوری و با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه، با تکیه بر ویژگی آنتی باکتریالی و گیاهی فومها؛ مزیتی رقابتی خلق کند و محصولات منحصر به فردی نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار، از قبیل تشکهای بیمارستانی، کفی و پشتی ولیچر، بالشت طبی خاص و ... تولید نموده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهره مندی از منابع انسانی توانمند، تجهیزات پیشرفته و همچنین آزمایشگاه و واحد تحقیق و توسعه قدرتمند، با تمرکز بر نوآوری با هدف پایدار سازی مزیت های انحصاری خود، تولیدات دیگری را در دستور کار خود قرار دهد.

مجموعه حاضر با بهره گیری از بروزترین تاسیسات صنعتی در راستای پاسخگویی به نیاز همه ی مشتریان و کاربری های متعدد اعم از بیمارستانی(با رویکرد کاهش و بهبود زخم بستر با ایمن سازی و میکروب زدایی محیط های بستری و به حداقل رساندن مصرف آنتی بیوتیک ها)، هتلینگ، بیوفوم مبلمان خانگی و همچنین کالای خواب آنتی باکتریال، قدم برداشته و امید است با عنایت الهی، همت نیروی مجرب، حمایت جامعه متخصصین و هموطنان عزیز از این تولید ملی، این مجموعه قدمهای موثرتری را در پیشبرد رسالت خود که دستیابی به اعتبار داخلی و جهانی است را برداشته و در راه تولید و عرضه محصولی ملی گام بردارد.

 

آتین ابر

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به آتین ابر آریا می باشد.